Kolekcja NICHE

(na zdjęciu z dekoracją Moustier Bleu )

Umywalka Niche ze ścianką stanowiące jeden element ( monolit ). Ręcznie formowana z fajansu. Biała lub z ręcznie wykonanymi dekoracjami.

Wymiary :
szerokość 37 cm ;
głębokość 23,5 cm ;
wysokość całości
łącznie ze ścianką 56 cm.

Doskonała do gościnnej toalety lub romantycznej łazienki przy sypialni.

Klimat dodatkowo podkreślają akcesoria z kolekcji Niche :
kinkiety,
lustro z półeczką,
mydelniczka z wieszakiem na ręcznik oraz
unikalny, kulisty ozdobny syfon.

Możliwość wyboru motywu dekoracyjnego jak również modelu i koloru wykończenia finezyjnej baterii umywalkowej sprawią, że wnętrze jest niepowtarzalne i pozostające w pamięci. Motywy dekoracyjne w wielu różnych kolorach i z różnymi ornamentami.

Seria toaletek to jedna z " pereł" oferty Herbeau.

Przykładowe kompozycje Toaletki Niche
Niche z dekoracją Moustier Polychrome, baterią Trefles i ozdobnym syfonem Sphere w wykończeniu solibrass ( złoto z irydem ) Niche z dekoracją Vieux Rouen , kranem Colwert i ozdobnym syfonem Sphere w wykończeniu nikiel błyszczący
Niche z dekoracja Berain vert, z kranem Chimere i ozdobnym syfonem Sphere w wykończeniu stare złoto ( pokrycie 24 karatowym złotem metodą elektrolizy ) Niche z kranem Chimere w wykończeniu stare złoto ( pokrycie 24 karatowym złotem metodą elektrolizy )
Niche biała z kranem Retro Royale i ozdobnym syfonem Sphere w wykończeniu nikiel satynowany Niche z dekoracją Avesnes, baterią Trefles i ozdobnym syfonem Sphere w wykończeniu chrom
powrót Strona główna