STEPIM - Wnętrza

French Touch Concrete

płytki Way Quartz 80 x 80 - Novoceram

Płytki ceramiczne - Top Trendy - wybrane z oferty

Płytki z emocjami - kolor

Vogue Shade Szarości

Ceramika Vogue - Shade 50 x 50 kolor szary

Ceramika Vogue - Shade

Gres porcelanowy w 14 kolorach, z których każdy jest opisany w skali RAL, co jest rzadkością wśród płytek ceramicznych. Kolekcja składa się z płytek gładkich rektyfikowanych w formacie 50 x 50 oraz płytek dekoracyjnych w formie nacięć. Dla każdego koloru jest 7 różnych dekoracji. Płytki przeznaczone są na podłogi i ściany. Shade jest serią umożliwiającą personifikację aranżacji.

Vogue Shade Francuska Biel

Ceramika Vogue - Shade 50 x 50 kolor biały

Ceramika Vogue - Shade

Ceramika Vogue - Shade Gres porcelanowy w 14 kolorach, z których każdy jest opisany w skali RAL, co jest rzadkością wśród płytek ceramicznych. Kolekcja składa się z płytek gładkich rektyfikowanych w formacie 50 x 50 oraz płytek dekoracyjnych w formie nacięć. Dla każdego koloru jest 7 różnych dekoracji. Płytki dekorowane w zależności od sposobu ułożenia tworzą oryginalny rysunek. Płytki przeznaczone są na podłogi i ściany. Shade jest serią umożliwiającą personifikację aranżacji.

Vogue Shade Brąz

Ceramika Vogue - Shade 50 x 50 kolor brąz

Ceramika Vogue - Shade

Gres porcelanowy w 14 kolorach, z których każdy jest opisany w skali RAL, co jest rzadkością wśród płytek ceramicznych. Kolekcja składa się z płytek gładkich rektyfikowanych w formacie 50 x 50 oraz płytek dekoracyjnych w formie nacięć. Dla każdego koloru jest 7 różnych dekoracji. Płytki dekorowane w zależności od sposobu ułożenia tworzą oryginalny rysunek. Płytki przeznaczone są na podłogi i ściany. Shade jest serią umożliwiającą personifikację aranżacji.

Savoia Vietri 15 x 60

Savoia Vietri 15 x 60

Savoia - Vietri

Gres porcelanowy w 7 żywych kolorach, płytki w formacie 15 x 60. Ciekawe szkliwo na płytkach dodatkowo uwypukla kolor. Płytki o bardzo dobrych parametrach, przeznaczone na podłogi i ściany wnętrz mieszkalnych. Vietri to interesująca seria do nowoczesnych wnętrz.

Płytki drewnopodobne - alternatywa dla drewna

Savoia Amazzonia Blu

Savoia Italia - Amazzonia 20 x 120 płytka drewnopodobna

Savoia Italia - Amazzonia

Gres porcelanowy utrzymany w stylistyce drewna. Amazzonia to płytki drewnopodobne w 7 ciekawych kolorach i 2 rodzajach powierzchni ( naturalna i antypoślizgowa). Deski występują w formacie 20 x 120; 15 x 60 oraz 30x60 ( muretto ). Bardzo dobre walory użytkowe.Nowoczesny design. Kolorystyka doskonale wpisuje się w French Touch.

La Faenza Inedito

La Faenza Inedito

La Faenza - Inedito

Gres porcelanowy w stylistyce desek drewnianych. Deski w 2 różnych szerokościach oraz w 5 kolorach. Powierzchnia do wyboru naturalna lub błyszcząca. Płytki sprawiają wrażenie lekko przetartego drewna. Wszystkie płytki z kolekcji Inedito są rektyfikowane. Szeroka gama pozwala na spersonalizowanie wnętrza.

Del Conca Vignoni Castiglione

Del Conca Vignoni Castiglione Gres porcelanowy z dekoracjami w stylistyce drewna

Del Conca - Vignoni

Gres porcelanowy z dekoracjami w stylistyce drewna. Płytki w formacie 80 x80 rektyfikowane, dekory do każdego koloru i ciekawe mozaiki. Płytki Vignoni nadadzą wnętrzu ciepła i koloru.

Savoia Memory Bianco

Savoia Memory Bianco gres porcelanowy utrzymany w stylistyce drewna

Savoia Italia - Memory

Gres porcelanowy utrzymany w stylistyce drewna. Memory to płytki drewnopodobne w 4 typowych dla drewna kolorach. Deski występują w formacie 15 x 100. Seria Memory ma bardzo dobre walory użytkowe. Memory doskonale wpisuje się w styl skandynawski.

La Faenza Legno

La Faenza Legno Deski o długości do 180 cm

La Faenza - Legno

Gres porcelanowy z doskonałym odwzorowaniem prawdziwego drewna. Deski o długości do 180 cm, w dwóch szerokościach 20 i 30 cm. Wszystkie płytki z kolekcji Legno są rektyfikowane. Płytka doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach na podłogach oraz na ścianach. Kolekcja Legno ma charakter ponadczasowy.

Savoia Elegance Bianco

Savoia Elegance Bianco

Savoia Italia - Elegance

Gres porcelanowy nawiązujący do eleganckich podłóg drewnianych. Elegance to cieple kolory drewna. Deska Elegance oferowana jest w 4 formatach, a seria uzupełniona jest o dekoracje w stylizacji drewna. Elegance oferowana jest również w wersji rektyfikowanej. Elegance to interesująca płytka do salonu, łazienki czy kuchni.

Del Conca - St. Regis

Del Conca - St. Regis

Del Conca - St. Regis

Gres porcelanowy w stylistyce desek drewnianych. Deski w 2 różnych szerokościach oraz w 5 kolorach. Powierzchnia do wyboru naturalna lub błyszcząca. Płytki sprawiają wrażenie lekko przetartego drewna. Wszystkie płytki z kolekcji są rektyfikowane. Szeroka gama pozwala na spersonalizowanie wnętrza.

Del Conca Vignoni Wood 7,4 x 40

Del Conca Vignoni Wood 7,4 x 40

Del Conca - Vignoni Wood

Gres porcelanowy w stylistyce drewna. W kolekcji deski ceramiczne w formacie 20x120 oraz małe deseczki w formacie 7,4 x 40 . Małe deseczki to interesująca alternatywa dla tradycyjnego parkietu. Drewno w różnych kolorach, celowo starzone . Na zdjęciu najciemniejszy kolor z serii.

Del Conca Vignoni Wood 20 x 120

  Del Conca Vignoni Wood  20 x 120

Del Conca - Vignoni Wood

Gres porcelanowy w stylu podłóg drewnianych. . W kolekcji deski ceramiczne w formacie 20x120 oraz małe deseczki w formacie 7,4 x 40 . Deski Vignoni Wood pozwalają na ciekawa aranżacje wnętrza.

Płytki w stylu marmuru, granitu - alternatywa dla kamienia

La Faenza I Marmi

    La Faenza  I Marmi Gres porcelanowy doskonale imitujący kamień

La Faenza - I Marmi

Gres porcelanowy doskonale imitujący kamień. W serii kolory od białego marmuru z szarymi żyłkami aż do kamienia w ciepłym brązie. Powierzchnia naturalna lub polerowana, błyszcząca. Płytki nie są jednolite, w różnych formatach co pozwala na ciekawą aranżację

La Faenza Bianco

La Faenza Bianco

La Faenza - Bianco

Gres porcelanowy doskonale oddający rysunek naturalnego kamienia. W serii Bianco znajdziemy płytki w stylu marmuru, onyksu czy trawertynu. Powierzchnia naturalna lub polerowana. Płytki o ponadczasowym stylu na ściany i podłogi, niezależnie od aranżwanego wnętrza.

La Faenza Bianco

La Faenza Bianco

La Faenza - Bianco

Gres porcelanowy doskonale oddający rysunek naturalnego kamienia. W serii Bianco znajdziemy płytki w stylu marmuru, onyksu czy trawertynu. Powierzchnia naturalna lub polerowana. Płytki o ponadczasowym stylu na ściany i podłogi, niezależnie od aranżwanego wnętrza.

Występujące w naturze naturalne kamienie stanowią inspiracje dla producentów płytek ceramicznych. Zaawansowana technika druku cyfrowego na płytkach ceramicznych sprawia, że odwzorowanie kamienia na płytce jest niemal doskonałe. Płytki ceramiczne z efektem kamienia w porównaniu z naturalnym kamieniem mają jednak wiele zalet m.in. praktycznie nieograniczone zastosowanie jako okładziny ścienne czy podłogowe oraz okładziny blatów. Płytki ceramiczne z efektem kamienia charakteryzują się bardzo niską nasiąkliwością wodną, są plamoodporne i trudne do zarysowania. Kamienie szczególnie chętnie odwzorowywane na płytkach to marmur, trawertyn, granit, onyx a nawet alabaster, który w naturze występuje głównie w małych skałach. Dążenie do optymalnego odwzorowania naturalnie występujących kamieni sprawia, że płytki kamieniopodobne coraz częściej noszą nazwę kamienia. Dla płytek marmuropodobnych używane są nazwy : Calacatta, Statuario, Carrara, Breccia, Crema Marfil, Marquinia, Onyx, Trawertyn czy Emperador. Dodając tonację, rodzaj wykończenia powierzchni płytki i oczywiście bogactwo formatów, uzyskujemy większy wybór aniżeli wśród kamieni występujących naturalnie, a jednocześnie chronimy środowisko naturalne pozostawiając skały tam gdzie ich miejsce czyli w pięknych górach. Zachęcamy do stosowania płytek ceramicznych marmuropodobnych i generalnie kamieniopodobnych, aby chronić naszą planetę. Bądźmy bardziej Eko .

Płytki artystyczne - niepowtarzalny design

Ceramika Bardelli ZIP

kolekcja ZIP Ceramica Bardelli

Ceramica Bardelli ZIP Terakota 60x60

ZIP to innowacyjne płytki ceramiczne przeznaczone na podłogi i ściany. Akcent w serii ZIP położony jest na dekoracyjną fugę. Dekoracyjna fuga to efekt specjalnego cięcia brzegów płytki. ZIP to gres porcelanowy rektyfikowany dostępny w formacie 60 x 60 cm i 60 x 120 cm. Powierzchnia matowa płytek i eleganckie kolory serii jak kość słoniowa, biały złamany, antracyt i kolor terakoty podkreślają wyrafinowaną prostotę kompozycji. Dekoracyjna fuga w pięciu kontrastowych kolorach stanowi oryginalny akcent. Autorem kolekcji ZIP jest Meneghello Paolelli Associatti.

Ceramika Bardelli Palladiana

kolekcja Palladiana Ceramica Bardelli

Ceramica Bardelli Palladiana

Palladiana to seria oryginalnych płytek ceramicznych zarówno na podłogi jak i ściany. Palladiana to gres porcelanowy w sześciu uniwersalnych kolorach, w odcieniach beżu i odcieniach szarości. Płytki Palladiana są rektyfikowane i produkowane w formacie 60 x 60 cm i 120 x 60 cm. Matowa powierzchnia płytek z geometrycznymi wzorami jest uzyskana dzięki zastosowaniu specjalnych szkliw. W dotyku poszczególne fragmenty wzoru nie są jednolite i nawiązują do ultra nowoczesnego patchworku. Autorem kolekcji Palladiana jest włoskie studio projektowe Studiopepe.

Aktualnym trendem w architekturze wnętrz są wnętrza skrojone na miarę, indywidualne i niepowtarzalne. Płytki artystyczne czyli płytki autorstwa artystów plastyków, produkowane z dużym udziałem pracy ręcznej znakomicie wpisują się w trend personalizacji aranżacji wnętrz.
Płytki artystyczne dają szeroki wachlarz na tworzenie wnętrz oryginalnych i z charakterem

Płytki hexagonalne - ceramiczne plastry miodu

Savoia Italia - Vietri

Savoia Italia -  Vietri

Savoia Italia - Vietri Hexagon

Gres porcelanowy w formacie hexagonów. Serię tworzą płytki jednolite z lekko starzonymi brzegami oraz ciekawa gama dekoracji. Dominuje kolor biały i odcienie niebieskiego. Płytki Vietri charakteryzują się pięknym szkliwem, a jednocześnie wysokimi walorami użytkowymi . Hexagony ciekawie wyglądają zarówno na podłodze jak i na ścianie.

Savoia Domus

Savoia Domus gres porcelanowy w kształcie hexagonów

Savoia Italia - Domus Hexagon

Gres porcelanowy w kształcie hexagonów. Płytki utrzymane w stylistyce surowego betonu, ale w różnych kolorach ziemi. Odcienie płytek bazowych są zróżnicowane. Kolekcję uzupełniają płytki dekorowane inspirowane starymi posadzkami. Domus to płytki pozwalające na ciekawą, niepowtarzalną aranżację.

Płytki metalizowane - szlachetny urok metalu

La Faenza Metallo Złoto Pasy

La Faenza Metallo złoto o wzorze w śmiałe pasy

LA FAENZA - Metallo

Gres porcelanowy z aspektem złota, srebra i brązu . W serii Metallo znajdziemy duże formaty płytek rektyfikowanych o wzorze gładkim lub w śmiałe pasy. Metal dodaje płytkom wyrafinowania i szlachetności. Metallo dedykowane jest na podłogi i ściany. Metallo z pasami wygląda szczególnie atrakcyjnie na ścianach.

La Faenza Brąz

La Faenza Brąz

La Faenza - Metallo

Gres porcelanowy z aspektem brązu, złota i srebra . Duże formaty płytek rektyfikowanych o wzorze gładkim lub w intrygujące pasy. Metal dodaje płytkom wyrafinowania i szlachetności. Metallo dedykowane jest na podłogi i ściany. Metallo z aspektem brązu to warty uwagi materiał do aranżacji wnętrz nowoczesnych i industrialnych.

La Faenza Metallo Złoto

La Faenza Metallo Złoto gres porcelanowy z aspektem złota

La Faenza Metallo Złoto

Gres porcelanowy z aspektem złota, srebra i brązu . W serii Metallo znajdziemy duże formaty płytek rektyfikowanych o wzorze gładkim lub w śmiałe pasy. Metal dodaje płytkom wyrafinowania i szlachetności. Metallo dedykowane jest na podłogi i ściany. Kolor złoty nadaje wnętrzom ciepła.

Płytki lastryko, w stylistyce oryginalnego cementowego terazzo w postaci płytek ceramicznych

płytka lastryko w stylu terazzo Ceramica Fioranese Ghiaia Grigio

Ceramica Fioranese Ghiaia Grigio
płytki lastryko

więcej...
płytka lastryko w stylu terazzo Ceramica Fioranese Ghiaia Grafite

Ceramica Fioranese Ghiaia Grafite
płytki lastryko

więcej...
płytka lastryko w stylu terazzo Ceramica Fioranese Ghiaia Bianco

Ceramica Fioranese Ghiaia Bianco
płytki lastryko

więcej...
płytka lastryko w stylu terazzo Ceramica Fioranese Ghiaia Maxi Grigio

Ceramica Fioranese Ghiaia Maxi Grigio
płytki lastryko

więcej...
płytka lastryko w stylu terazzo Ceramica Fioranese Ghiaia Maxi Grafite

Ceramica Fioranese Ghiaia Maxi Grafite
płytki lastryko

więcej...
płytka lastryko w stylu terazzo Ceramica Fioranese Ghiaia Maxi Bianco

Ceramica Fioranese Ghiaia Maxi Bianco
płytki lastryko

więcej...
płytka lastryko w stylu terazzo Savoia Italia Marmette Antracite

Savoia Italia Marmette Antracite
płytki lastryko

więcej...

Płytki klasyczne - dzisiejsze wydanie

Boazeria ceramiczna

Grazia Elegance boazeria angielska

Boazeria angielska dekory

Grazia - Electa - boazeria ceramiczna biała do kuchni

Grazia Elegance boazeria ceramiczna do kuchni

Grazia - Electa

Electa to płytki ceramiczne typu boazeria w prostej formie. W serii obok płytek bazowych w formacie 20 x 80 cm znajdziemy również subtelne dekoracje i listwy. Boazeria w kolorach pastelowych matowych. Design serii Electa można określić jako klasyka w nowoczesnej odsłonie.

Grazia - Electa - boazeria ceramiczna biała do łazienki

Grazia Elegance boazeria ceramiczna do łazienki

Grazia - Electa

Electa to płytki ceramiczne typu boazeria w prostej formie. W serii obok płytek bazowych w formacie 20 x 80 cm znajdziemy również subtelne dekoracje i listwy. Boazeria w kolorach pastelowych matowych. Design serii Electa można określić jako klasyka w nowoczesnej odsłonie.

Grazia - Boiserie - boazeria ceramiczna do przedpokoju

Grazia Boiserie - boazeria ceramiczna do przedpokoju

Grazia - Boiserie

Boiserie to wyrafinowana seria płytek ceramicznych. Boazeria ceramiczna elegancka z dekoracjami geometrycznymi lub kwiatowymi. Kolory pastelowe w wykończeniu matowym lub crackle. Boazeria ciekawie wygląda nie tylko w łazienkach, ale również znakomicie podkreśli charakter domu poprzez zastosowanie w holu wejściowym czy w przedpokoju.

Grazia - Epoque - boazeria ceramiczna do salonu

Grazia Epoque - boazeria ceramiczna do salonu

Grazia - Epoque

Epoque to seria dekoracyjnych płytek boazeryjnych na ściany. Wyraźne motywy dekoracyjne mogą być wzmocnione intensywnym kolorem lub przeciwnie wyciszone tonacją białą. Błyszcząca powierzchnia płytek z efektem spękanego szkliwa tzw. crackle podkreśli stylowe wnętrza. Seria płytek bazowych w formacie 20 x 80 jest uzupełniona elementami wykończeniowymi. Boazeria Epoque ciekawie wygląda w aranżacji salonów.

Płytki klasyczne na podłogę

Ceramiche Grazia Old England Ottagono Bath 20x20 OEO4

Ceramiche Grazia Old England Ottagono Bath 20x20 OEO4

więcej...
Ceramiche Grazia Old England Ottagono Chester 20x20 OEO3

Ceramiche Grazia Old England Ottagono Chester 20x20 OEO3

więcej...
Ceramiche Grazia Old England Ottagono Dover 20x20 OEO1

Ceramiche Grazia Old England Ottagono Dover 20x20 OEO1

więcej...
Ceramiche Grazia Old England Ottagono Leeds 20x20 OEO2

Ceramiche Grazia Old England Ottagono Leeds 20x20 OEO2

więcej...
Ceramiche Grazia Old England Ottagono London 20x20 OEO6

Ceramiche Grazia Old England Ottagono London 20x20 OEO6

więcej...
Ceramiche Grazia Old England Ottagono York 20x20 OEO5

Ceramiche Grazia Old England Ottagono York 20x20 OEO5

więcej...
płytka Ceramiche Grazia Old England przykładowa aranżacjaw stylu angielskim

Ceramiche Grazia Old England przykładowa aranżacja w stylu angielskim

 

Płytki do ogrodu - wyjście na świat

Del Conca - Forum

Del Conca - Forum Del Conca - Forum Del Conca - Forum Del Conca - Forum

Del Conca - Forum

Gres barwiony w masie o ciekawie ondulowanych brzegach. Płytki o grubości 20 mm dają możliwość ułożenia na podłożu bez klejenia lub ułożenia systemowego. Efektowny format 40 x 80 ładnie prezentuje się w alejkach ogrodowych.

Savoia Italian Stones

Savoia Italian Stones Savoia Italian Stones Savoia Italian Stones Savoia Italian Stones Savoia Italian Stones

Savoia Italian Stones

Gres porcelanowy przeznaczony na tarasy, dekoracje ścian kominkowych czy obudowę cokołu domu. Wiele formatów i kolorów. Płytki nawiązują do naturalnych kamieni. Różne natężenie kolorów dodatkowo podkreśla oryginalność płytek. Płytka bardzo dekoracyjna

Dokonując wyboru płytek ceramicznych warto zastanowić się w jakim otoczeniu czujemy się najlepiej.

Wybór płytek jest ogromny, a ich oferta stale się zmienia. Dzisiejsza nowość już jutro będzie zastąpiona kolejna.

Statystycznie, Polacy wymieniają płytki ceramiczne co 11 lat !

Biorąc pod uwagę, ze każda wymiana płytek ceramicznych ściennych czy płytek ceramicznych podłogowych, niezależnie w salonie, łazience, kuchni czy na tarasie oznacza zawsze ogromną ingerencje w nasze codzienne życie oraz niebagatelny wydatek. Warto wybrać płytki, które będą podobały nam się dłużej aniżeli sezon. Podążając za ostatnim krzykiem mody,łatwiej jest zmieniać oświetlenie, dywan czy dekoracje. Szlachetne materiały, proste formy, stonowana kolorystyka oto przepis na wystrój, który nieprędko wyjdzie z mody i zawsze bedzie wyglądał elegancko.

Aby ułatwić wybór klimatu, w którym czujecie się Państwo najlepiej, prezentujemy dominujące trendy w płytkach ceramicznych. Dobór pod katem optymalnych parametrów technicznych czy walorów użytkowych proponujemy zostawić nam.