STEPIM - Wnętrza
French Touch Concrete
Home    >>   oferta    >>    Herbeau - wprowadzenie
Herbeau

HERBEAU - L'Art du Sanitaire depuis 1857 !

www.herbeau.fr
Herbeau - Salon kąpielowy Imperiale

Założona we Francji w 1857 roku firma HERBEAU oferuje ekskluzywne, unikatowe wyposażenie do salonów kąpielowych, łazienek i kuchni.

Kompletna gama ceramiki sanitarnej i armatury utrzymana jest w nieprzemijającej klasyce. Produkty są wytwarzana we Francji już od pięciu pokoleń i sygnowane logo HERBEAU.

Niche Herbeau - ceramika ręcznie formowana Herbeau - ceramika ręcznie dekorowana

W HERBEAU praca ręczna i artystyczna obecna jest na każdym etapie produkcji. Ceramika sanitarna z porcelany lub nawet z fajansu jest ręcznie formowana , oferowana następnie w wersji białej lub jest ręcznie dekorowana przez artystów plastyków.

Herbeau - umywalka Monarque na konsolach

Baterie i krany oferowane są w różnych rodzajach wykończenia, w tym w starym złocie i srebrze.

Kolekcje ceramiki sanitarnej uzupełnione są kolekcjami armatury oraz różnorodnymi akcesoriami, które dodatkowo podkreślają stylistykę wnętrza jak np: półeczki, lustra, puzderka, mydelniczki czy kinkiety.

Całości dopełniają wanny żeliwne na dekoracyjnych żeliwnych " łapach lwa " lub wanna miedziana wykonana całkowicie ręcznie.

Herbeau - zlewozmywak gresowy Do kuchni HERBEAU proponuje zlewozmywaki ceramiczne lub miedziane oraz stylizowane krany i baterie. Limitowane serie i bogactwo dekoracji, kolorów i wykończeń sprawiają, że wnętrza z wyposażeniem HERBEAU mają unikalny charakter.
2006-2023 © STEPIM