STEPIM - Wnętrza            French Touch Concrete
Home    >>   oferta    >>    Ceramika do domu i ogrodu

Ceramika do domu i ogrodu

Dekoracyjny stojak na wino

Elegancki, praktyczny i oryginalny stojak na wino. Wykonany z ceramiki ( terre cuite - naturalna terakota ), materiału o doskonałych parametrach termicznych.

Unikalny kształt stojaka zapobiega przesuwaniu się butelek, a każde z win leżakuje w oddzielnej kasetce. Modularna koncepcja stojaka daje duże możliwości układania kasetek w pionie ( słupy do ok. 160 cm wysokości - 7 warstw ) i praktycznie nieograniczone możliwości układania kolejnych stojaków w poziomie. W jednej kolumnie składającej się z 7 modułów znajdziemy miejsce aż dla 22 butelek !

Dekoracyjny stojak na wino to praktyczna, nietuzinkowa dekoracja do kuchni, salonów i barków oraz optymalny mebel do piwniczki na wino.

Wymiary 1 modułu : 27 x 33 x 14 cm.
Oferowany w kolorze Orchidee ( biało-beżowy ) i Montluis ( ceglany )

Stojak na wino 3-otworowy

Prosty stojak na wino. Wykonany z ceramiki ( terre cuite ) materiału o doskonałych parametrach termicznych.

Ceramiczne tuby zapobiegają przesuwaniu się butelek. Każde z win leżakuje w oddzielnej tubie w pozycji horyzontalnej. Modularna koncepcja stojaka daje duże możliwości układania kasetek w pionie ( słupy do ok. 160 cm wysokości - 8 warstw ) i praktycznie nieograniczone możliwości układania kolejnych stojaków w poziomie. W jednej kolumnie składającej się z 8 modułów znajdziemy miejsce aż dla 24 butelek !

Prosty stojak na wino to optymalny mebel do piwniczki na wino.

Wymiary 1 modułu : 30 x 33,5 x 12 cm Oferowany w kolorze Montluis ( ceglany )
2006-2023 © STEPIM